Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek, çok güzel ve hayırlı bir rüya olarak tabir edilmiştir. Ekmeğinizi helal yollarla kazandığınızı, dini vecibelere hâkim ibadetine düşkün bir insan olduğunuzu, her durumda ve koşulda adil davranacağınızı gösterir. Rüyada cami görmek, çok para kazanacağınız bir işe sahip olmak ve malının çoğunu muhtaç kimselere dağıtacağınız anlamını taşır. 

Rüyada günahsız bir kimsenin camiye girmesi; diline ve eline hâkim olan bir kimse olacağınıza, fesatlık ve kötülükten uzak duracağınıza, Allahtan korkan kuldan utanan bir insan olacağınıza işaret eder. Rüyada cami görmek, her daim kişiye hayır getiren ve temiz kalpli olmaya ileten bir rüya olarak yorumlanmıştır.

Bkz: İmam, Cuma Namazı Kılmak

Rüyada Camiye Gittiğini Görmek 

Rüyada camiye gittiğini görmek; maddi ve manevi bütün sorunlarınızı aşacağınızı, çevrenizde sizi rahatsız eden bir kimseden Allah’ın izni ile kurtulacağınızı, hem bedenen hem de ruhen çok sağlıklı olacağınızı işaret eder. 

Rüyada camiye gittiğini görmek; uzun süredir yaşadığınız aile içi kavgaların son bulacağına, borçlarınızı bir bir ödeyeceğinize, göstereceğiniz kararlı duruş sayesinde her şeyin üstesinden kolaylıkla geleceğinize delalet eder. 

Rüyada Camide Namaz Kıldığını Görmek 

Rüyada camide namaz kıldığını görmek; uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeleri hayata geçireceğinize, yüklü miktarda mal ve para kazanacağınıza, ömrünüzün sonuna kadar mutlu olacağınız bir evliliğe adım atacağınıza işaret eder. 

Rüyada Camide Cemaatle Namaz Kıldığını Görmek 

Rüyada camide cemaatle namaz kıldığını görmek; bayağı bir süredir kötü giden işlerinizin en sonunda düzeleceğini, tüm maddi ve manevi sorunların bitip mutlu olacağınızı ifade eder. Aynı zamanda aile hayatında da aradığınız huzuru ve mutluluğu yakalayacağınızı gösterir. 

Rüyada Cami Avlusu Görmek 

Rüyada cami avlusu görmek; güzel bir işe imza atıp itibarınızın artacağına, herkes tarafından daha fazla değer gören biri olacağınıza ve rahat bir hayata sahip olacağınıza işaret eder. Rüyada cami avlusunda beklemek görmek, birçok kimsenin asla yapamam deyip cesaret edemediği bir işe kalkışacağınızı ve azminiz sayesinde bu işten büyük kar sağlayarak yüksek gelir elde edeceğinizi alamet eder. 

Rüyada Caminin Yıkıldığını Görmek 

Rüyada caminin yıkıldığını görmek, hayırlı olmayan bir rüya olarak tabir edilir. Ailenizde yaşanacak tartışmalar sonucunda evliliğinizde zedeleneceğini gösterir. İş hayatınızda itibarınızın sarsılacağına, maddi açıdan ağır bedeller ödeyeceğinize ve canınızın sıkılacağı bir hadise yaşanacağına işaret eder. Rüyada caminin yıkıldığını görmek, şanssızlık ve talihsizlik olarak yorumlanmıştır. 

Rüyada Cami İçinde Olduğunu Görmek 

Rüyada cami içinde olduğunu görmek; işlediğiniz bir günah yüzünden nedamet getireceğinizi ve ellerinizi semaya açıp, Allah’tan af dileyeceğinizi gösterir. Rüyada cami içinde alnınızı secdede gördüyseniz, bu rüya büyük pişmanlık yaşadığınız anlamını taşır. Rüyanızda caminin kapıları açık ise bolluk ve berekete kapalı ise sıkıntıya delalet eder. 

Rüyada Cami Yaptırdığını Görmek 

Rüyada cami yaptırdığını görmek, gerçek hayatta hayırlı bir işe vesile olacağınızı gösterir. İslami kaidelere uyan ve dini bütün biriyle evlilik yapacağınıza, ilim irfan sahibi büyük bir âlim olacağınıza, önümüzdeki yıllarda umre ziyareti yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Cami Hocası Görmek 

Rüyada cami hocası görmek; elinize geçen fırsatları doğru değerlendireceğinizi, hiçbir fırsatı kaçırmayacağınızı, verdiğiniz sözleri yerine getireceğinizi işaret eder. Rüyada cami hocası olmak; sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınıza, yaptığınız hataların tekrarlanmaması için uğraş vereceğinize, bir kimsenin tecrübesinden istifade edeceğinize delalet eder.

Rüyada Camide Öldüğünü Görmek

Rüyada camide öldüğünü görmek, oldukça hayır getiren bir rüya olarak tabir edilir. Allah katında günahlarınızdan temizlenmiş olacağınızı, sevilen ve örnek alınan bir kul olacağınızı, âlimlerin ve ulemaların sohbetine katılacağınızı rivayet eder.

Cami

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart