Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Alçı Görmek

Rüyada alçı görmek, izzet ve ikbalin devamına, eş ve evladın güzel haline, ilim ve işe, hastalıklardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada alçıcıyı görmek ise günah ve hataya, üzüntü ve kedere işarettir. Bazen de bu tarz bir rüya, hastanın afiyetine, harabe yerlerin imarına delalet eder.

Rüyada alçı görmek ne demek güzel bir ruh hali ile tabir olunur. Rüyada alçı görmek tabiri, dininde sebatkar olmaya ve eşler arasındaki muhabbete işaret eder.

Rüyada alçı görmek anlamı, yararlı antlaşmalara, elbise yenilemeye delildir. Alçı yapan ustayı görmek, harabelerin imarına işarettir.

Rüyasında bir yeri alçılayan birini görmek, rüyayı gören her kimse bir hatayı düzeltecek, tatsızlığı gizleyecek ve bu sayede daha huzurlu yaşayacak demektir.

Rüyada kireç görmenin tabiri de bu şekildedir.

Rüyada alçı kullanarak bir şeyin kalıbını aldığını görmek, yapmayı düşündüğünüz bir iş için bir başkasından fikir almak istediğinize delalet eder.

Rüyada evinizde bozuk olan bir yeri alçılayıp orayı tamir ettiğinizi görmek, işlerinizin iyi bir durumda yürüdüğüne işarettir.

Alçı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart