Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Alay (Askeri) Görmek

(Bakınız; Ordu)

Rüyada bir alay asker görmek, sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde huzura kavuşacağına delalettir.

Rüyanızda asker olarak bir alayda eğitim görmekte veya subaylık yapmakta olduğunuzu görmek, büyük bir hükümet adamı tarafından yardım ve iyilik göreceğinize işarettir.

Rüyada bir alayda bir geçit töreninde bulunduğunuzu görmek, kafile halinde bir başka memlekete gidip ticaret konusunda anlaşmalar yapacağınıza veya çocuğunuzu bir üniversiteye veya bir liseye yazdıracağınıza işarettir.

Rüyanızda bir asker ile birlikte en önde bayrak taşıdığını görmek, yaşadığınız yerde ün sahibi olup, adınızın unutulmayacak bir şekilde hatırlanacağına delalet eder.

Rüyada alay görmek, gün içerisinde işinizde bir aksilik olacağına; kendinizi bir alayın içinde görmek, iş hayatında büyük bir zarara uğrayacağınıza delalettir.

Rüyada cenaze alayı görmek, aileye felaket geleceğine, kötü bir haber alınacağına; düğün alayı görmek, aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kar elde edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine işaret eder.

Rüyada askeri alay görmek ise, çevrenizdeki dostlara güvenemeyeceğine, zarar görülebileceğinize ve iftiraya kurban gidilebileceğinize işarettir.

Alay (Askeri)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart