Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Akrabalar Görmek

Çağdaş Ulema: Amca veya dayınızı görmek, aile içi anlaşmazlığa; halanızı, teyzenizi, amcanızın veya dayınızın eşini görmek, bir hediye alacağınıza işarettir.

Rüyada akrabaları görmek, rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalık olduğunu, yani arkadaşının, dostunun çok olduğunu ve onlardan her zaman destek alıp sorunlarını onlar sayesinde çözdüğünü işaret eder.

Rüyada görülen akrabalar kahkaha artıyorsa, rüya sahibinin iş yaşamında çok başarılı olacağı, adından bahsettirecek nitelikte büyük adımlar atıp çok büyük paralar kazanacağı ve bunun sonucunda da akrabaları tarafından iyi anlamda çok konuşulacağı ve gerektiği zamanlarda dara düşen, zorluk çeken akrabalarına destek verip zor günlerini atlatmalarına yardım edeceğini işaret eder.

Rüyada görülen akrabalar ağlıyor ise, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda maddi bir kayba uğrayacağı ve toparlanamayacak durumda olduğunu düşünürken, kendi akraba çevresindeki insanlardan birkaçının kendisine destek vereceği ve bu sayede de maddi olarak kendisini tekrar toparlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyada akrabaların oynarken halay çekerken görünmesi ise rüya sahibinin çevresindeki akrabalarından mal veya para kaçıracağı ya da akrabalarının kendisinde var olan mal veya parayı duymamaları için elinden geleni yapacağı fakat bu durumu akrabalarının öğrenip rüya sahibine sırt çevireceğini rivayet eder.

Rüyada Akrabaları Evinde Görmek

Rüyada akrabaları evinde görmek, rüya sahibinin rüyasında gördüğü akrabaların gerçek hayata kendisini evinde ziyaret edeceğinin habercisi olabilmektedir. Bazı alimlerce ise, rüya sahibinin uykusunda evine geldiğini gördüğü akrabalarının kendisini andıklarına ve düşündüklerine yorulur. 

Eğer rüyada akrabalar evinde temizlik yaparken görüldüyse, rüya sahibinin rüyasında gördüğü akrabaları tarafından sevindirileceği, kendisine o akrabalar tarafından çok hayırlı ve mutlu haberler verileceği bu sayede de rüya sahibinin uzun zamandan beri çok istediği bir şeye sahip olacağını işaret etmektedir. 

Eğer rüya sahibi evli ise ve rüyasında akrabaları evinde ağlıyor ise, rüya sahibinin gördüğü akrabalar nedeniyle evliliğinin bozulacağı, araya fitne fesat sokarak eşleri birbirlerinden uzaklaştırmaya çalışacakları şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise ve rüyasında akrabaları evinde ağlıyor ise, rüya sahibinin gördüğü akrabalar nedeniyle hayatında olan sevgilisi ile arasının açılacağı, sevgilisi yok ise o kişiler tarafından kendisine hayırsız bir eş adayı bulunup tanıştırılacağını, ama rüya sahibinin bunu anlayıp o kişiyle görüşmeyi keseceğini rivayet eder.

Rüyada Akrabaları Kalabalık Görmek

Rüyada akrabaları kalabalık görmek, akrabalardan alınacak desteğin, gücün ve kuvvetin büyüklüğünü işaret eder. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada görünen akrabalar ne kadar kalabalık ise rüya sahibinin arkası o kadar sağlamdır. 

Rüyada görülen kalabalık akrabalar eğer birbirleri ile kavga ediyorlarsa ve rüya sahibi bekar ise, rüya sahibi yakın zamanda akrabalarından birkaç kişinin desteğini alarak evlilik yolunda sağlam bir adım atacağına, eğer rüya sahibi evli ise bu akrabalarının desteği ile yeni bir iş koluna gireceği ve büyük paralar kazanacağına delalet eder. 

Rüyada görünen akrabalar toplu olarak ağlıyor ise, rüya sahibinin arabaları tarafından onaylanmayan birtakım işler yapacağı fakat buna rağmen yine de gönülsüz olsalar da akrabalarının desteğini alacağına işaret eder.

Rüyada Akrabalarının Öldüğünü Görmek

Rüyada akrabalarının öldüğünü görmek, rüya sahibinin, öldüğünü gördüğü kişilerden müjdeli, temiz ve kendisi için hayırlı olan bir haber alacağını, bu haber ile birlikte hayatının olumlu anlamda değişeceğini işaret eder. 

Rüyada öldüğü görülen akrabaların cenaze namazı kılınıyorsa, rüyayı gören kişinin bu akrabalarına gerçek hayatta maddi ve manevi destek vereceği ve bu akrabalarının hayır duasını alacağını, bu nedenle de işlerinin rast gideceği, yollarının açılacağını delalet eder. 

Eğer rüyada öldüğü görülen akrabalardan kan geldiği görüldüyse aslında bu akrabaların dost görünümlü birer düşman oldukları ve rüya sahibinin zarara uğramasını istedikleri, bu nedenle de rüya sahibinin aklına fitne ve fesat sokmaya çalıştıklarını, rüya sahibinin eğer dikkat etmezse diğer akrabaları tarafından bu kimseler sayesinde sevilmeyeceğini ve diğer akrabalarının desteğini kaybedeceğini işaret eder.

Rüyada Akraba Düğünü Görmek

Rüyada akraba düğünü görmek, rüya sahibinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, yeni insanlarla tanışacağına, mutlu ve ferah bir yaşam süreceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çok isteyip de olduramadığı bu nedenle de aklından olmaz artık diye çıkardığı bir isteğinin aniden gerçekleşeceğine ve hayatının tam anlamıyla değişikliğe uğrayacağına işaret eder. 

Eğer rüya sahibi, rüyasında gördüğü akraba düğününde ağlıyorsa, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta gittiği bir düğünde, toplantıda ya da girdiği bir kalabalık ortamda biriyle tanışacağı ve eğer kişi bekar ise bu insanla evlilik yolunda büyük, hızlı ve aynı zamanda güzel bir adım atacağı; eğer kişi evli ise tanıştığı bu kişi ile güzel bir iş ortaklığına girişeceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyada görülen akraba düğününde evlenen kişi eğer eski sevgiliniz ise, rüya sahibinin aslında bu kişiden ayrılmasının hayırlı olduğu ve bu nedenle de kısmetlerinin daha çok arttığı ve hayırlı olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Akrabadan Para Almak

Rüyasında akrabadan para almak hem hayırlı hem de hayırlı olmayan bir şekilde yorumlanmaktadır ve bu ayrım da aldığı paranın türüne göre yapılmaktadır. Eğer rüya sahibi rüyasında akrabasından kağıt para alıyorsa, rüya sahibinin o akrabasından iyilik göreceği, o kişinin kendisine hayrı dokunacağına delalet eder. 

Rüyada akrabadan alınan kağıt para yırtık ve eski ise çok eskiden yaşanan bir olay veya durum nedeniyle rüya sahibinin akrabaları tarafından övüleceği, güzel sözler işiteceğini rivayet eder. 

Rüyada demir para görmek, ağırlığa, sıkıntıya işaret etmektedir.  Eğer rüyayı gören kişi rüyasında akrabasından demir para alıyorsa, rüya sahibinin o akrabası nedeniyle sıkıntıya düşeceği, o akrabasının kendisine zararı dokunacağı, kendisi hakkında aslı olmayan haberler yayacağı ve aslı olmayan şeylerle kendisini suçlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı rüya alimlerine göre demir para sıkıntıyla beraber rüya sahibine baş ağrıları da getirmektedir. 

Akrabalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart