Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Akarsu Görmek

(Bakınız; Dere, Suyolu, Nehir)

Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır. Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz ve saydam ise, bütün dertlerin geride kalacağına işarettir.

Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, aynı zamanda bilgi, kültür ve hikmettir.

Rüyada akarsu görmek, uzun bir ömürle yorumlanır. Rüyada akarsuyun başında olduğunu görmek, kişinin hayatının düzgün bir şekilde pürüzsüz olarak süreceğine işarettir.

Rüyada akarsuyun berrak bir şekilde akıp gitmesi, kişinin ömrünün neşe içinde geçeceğine delildir. Rüyada nehir veya dere sakin sakin akarken, birdenbire suyun kesilip yatağının kuruduğunu görmek, kişinin ömrünün hastalık içinde geçeceğine işarettir.

Rüyada suyun şiddetle ve kenarlarına taşarcasına delice aktığını görmek, kişinin hayatının çok üzücü olaylarla devam edeceğine işarettir.

Rüyada bir derede suların çöp ve ağaç parçalarını ve ağaç yapraklarını sürükleyerek bulanık bir halde aktığını görmek, kişinin hayatında hastalıklı günlerin çok olacağına delalet eder. Derede bir kayıkla gezdiğini görmek, kişinin geçimini kolaylıkla kazanacağına delalettir.

Rüyada kayığın su aldığını ve tehlikeli anlar yaşadığını görmek, kişinin geçimini zorlukla kazanacağına delildir. Deredeki suların birdenbire değiştiğini, su yerine dereden kan aktığını görmek, o yere felaketin geleceğine işarettir.

Akarsu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart