Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Ajan Görmek

Rüyada gizli bir görevde bulunan ajan görmek; sizi çekemeyenlerin olduğuna, onlardan zarar görmemek için daha dikkatli olmanız gerektiğine, dost gibi görünüp düşmanlık yapabileceklerine işaret eder.

Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkete casusluk ettiğini görmek, yakında çok karışık bir işe katılınacağına işarettir.

Bir casus şebekesine yakalandığını görmek, kişinin işlerine rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir.

Rüyada bir memleket hesabına casusluk eden bir kimse ile karşılaştığını görmek; eğer tüccarsanız, yeni ticari gelişmelerin olacağına delalettir. Ev hanımı iseniz, evinize veya mahallenize işarettir. Öğrenci iseniz, okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduğuna işarettir.

Rüyada bir casusla dostluk kurduğunu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düşündüğünüze delalet eder.

Rüyada bir memleket hesabına casusluk yaptığını görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada casusluk etmek; anlaşılmaması için belirsiz ve dolambaçlı söz söylemeye yahut şerli işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre ise; rüyada yabancı bir devlet hesabına çalıştığınızı görmek, gizli sırlarınızın açığa vurulacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının casuslukla suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarını öğreneceğinize delalet eder.

Bir ajanın sizinle dost olduğunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varlığına işarettir.

Ayrıca bkz: Rüyada Casus Görmek, Rüyada Saklanmak Görmek

Ajan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart