Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Ağrı Çekmek Görmek

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bol kazanca delalet eder. Rüya sahibinin işvereni tarafından çok beğenilecek yenilikçi bir adım atacağı ve bu adımından dolayı da kademe atlayacağı, bir takdir belgesi yada plaket alacağı ve devamında da bol kazanç elde edeceğini işaret eder. Rüya sahibi eğer işsiz ise aniden başka bir kimsenin maddi desteği ile kendi işinin sahibi olacağı, kendi patronu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağrı çekmek görmek rüyayı gören kişinin eğer başkasına yüklü miktarda borcu varsa bu borcunu hemen ödeyemeyeceği bu nedenle alacaklı ile sıkıntı, problem yaşayacağı fakat tam umutsuzluğa kapıldığı bir anda bir yerden toplu para geleceği ve borcunu da bu para ile ödeyeceğini işaret eder.

Rüyada ağrı çekmek anlamı aynı zamanda kelime anlamının aksine gerçek hayatta sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına da delalet eder.

Rüyada Ağrı Çeken Bir İnsana Yardım Etmek

Rüyada ağrı çeken bir insana yardım etmek, iş hayatındaki inişler çıkışları işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında bir dönem maddi sıkıntılar çekip neredeyse iflas seviyesine geleceği ancak belli bir zaman sonra toparlanıp eskisinden de daha çok paralar ve başarılar kazanacağını delalet eder.

Rüyada ağrı çeken bir insana yardım etmek ne demek, rüyayı gören kişinin maneviyatının güçlü olduğunu bu nedenle de zorluklar yada sıkıntılar yaşasa bile maneviyatının sağlamlığından ötürü bu sıkıntı veya problemlerden çok etkilenmediğini yada çabuk atlattığını gösterir.

Bazı alimlere göre rüyada ağrı çeken birine yardım etmek, eskiden yardımını aldığınız birinin yakın zamanda sizden başı dara düştüğü için yardım isteyeceğine ve sizinde o yardıma karşılık vererek onu sıkıntısından kurtaracağınıza delalet eder.

Rüyada Ağrı Çeken Bir Hayvana Yardım Etmek

Rüyada ağrı çeken bir hayvana yardım etmek, ortaklıklarla girişilen işlerde sıkıntı ve yorgunluğa delalet eder. Rüya sahibinin ortak bir işe girdiğinde başlarda sıkıntı çekeceği ama zaman geçtikçe hem ortağının hem de rüya sahibinin kazancının ve rıskının artacağı şeklinde yorumlanır. Eğer iş hayatınızda ortağınız yok ise toplu elde edilecek helal ve hayırlı bir paraya işaret eder

Rüyada ağrı çeken bir hayvana yardım etmek ne demek rüyayı gören kişinin yaptığı yardımların karşılığını beklemeyen, kimin yardıma ihtiyacı varsa onu gidermek için elinden geleni ardına koymayan ve başkasının sıkıntısını gidermekten hoşlanan biri olduğunu işaret eder.         

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek

Rüyada boyun ağrısı görmek çevrenizde var olan uyumsuz, sizi kıskanan, sürekli gerginlikler yaşayan ve yaşatan, terbiye yoksunu bir insanın varlığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafında başına dert olan biri tarafından üzüleceği, maddi ve manevi kayba uğrayacağı fakat yine de o insanı mutlu edemeyeceği ve o mutlu olmadığı için de kendisinin mutlu olamayacağına işaret eder.

Rüyada boyun ağrısı çekmek ise rüya sahibinin çevresindekiler için kendisinden feragat ettiğini gösterir.                                                                                     

Rüyada Omuz Ağrısı Görmek

Rüyada omuz ağrısı görmek rüyayı gören kişinin, yanlış tercihler yüzünden yanlış yollara gireceği ve bu nedenle de büyük kayıplara ve zararlara uğrayacağı şeklinde tabir edilir. Bazı alimler tarafından ise rüya sahibinin omuzundaki yükün fazla olduğu yani geçim sıkıntısı çektiği, kazandığı paranın da bereketli olmayıp çabuk tükendiği şeklinde yorumlanır.

Eğer rüya sahibi omuz ağrısını gidermek için hap içiyorsa, içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan bir yakınının desteği ile kurtulacağı; eğer manevi bir sıkıntı içindeyse ise o ana kadar aldığı hayır dualarıyla bu sıkıntısının üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karın Ağrısı Görmek

Rüyada karın ağrısı görmek, kazanılan helal paranın haram yolda kaybedileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, çevresinde doğru yolda olmayan insanların varlığına ve rüya sahibinin de bu insanların varlığından mutlu olduğuna ve elindeki maddi veya manevi değerleri de bu nedenle kaybedeceğine işaret eder.

Bazı alimlere göre rüyada karın ağrısı çekmek rüya sahibinin sınandığı ve yapacağı tercihlere göre yaşamının şekil alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Göbek Ağrısı Görmek

Rüyada göbek ağrısı görmek aile içinde yaşanan veya yaşanacak huzursuzluklara, kavgalara ve ihanetlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin karısı yada kocası yani eşi tarafından ihanete uğradığına ve bu nedenle de yaşanacak ağız kavgalarına, sorunların bir türlü çözülemeyecekmiş gibi göründüğü halde yakın çevrenin ve aile büyüklerinin devreye girmesiyle zamanla ve yavaş yavaş buzların eriyeceğine işaret eder.

Rüyada göbek ağrısı çekerken aynı zamanda göbekten kan gelmesi ise ihanetin bütün iyileştirme çabalarına rağmen yani yakın çevrenin ve ailenin araya girmesine rağmen düzelemeyeceğine, rüya sahibinin affetmeyeceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise hiç hoşlanmadığı bir erkeğin ona musallat olacağı ve rahatsız edeceği şeklinde yorumlanır.

Aynı zamanda bakınız; Ağrı/Sızı, Acı Çekmek

Ağrı Çekmek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart