Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Ağda Yapmak Görmek

Rüyada ağda yapmak zor günler atlatıp, acılardan geçerek tecrübe kazanmak, pişmek ve olgunlaşmak anlamına gelir. Rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda, daha sonraları başına gelecek olan acılara da direnç kazandığı, üstesinden tek başına gelebileceği anlamı çıkar. 

Rüyada ağda yapmak tabiri rüya sahibinin yaşadıklarından ders alması, hayat tecrübesi edinmesi ve toyluğunu atması anlamına gelir. Rüyada ağda yapmak, rüya sahibinin zor ve çetin şartlarda yaşamak zorunda olup bu duruma katlanmasına ve illa da ayakta kalmaya çalışmasına işaret eder. Rüya sahibi bu zor dönemlerinde tek başına savaşmak zorundadır. Çevresindeki kimseyi göremeyen  rüya sahibi umutsuzluğa düşse de her şeyin üstesinden gelecektir.

Rüyada ağda yapmanın bir diğer anlamı da rüya sahibinin çok çalışıp, işini severek yapması, işinin kölesi olması, çok fazla para kazanmasıdır. Rüya sahibi bu dönemde çok fazla çalışacak, didinecek, ezilecek ama hak ettiği tüm paraya sahip olacak ve parasını bütün bu zorluğun acısını çıkaracak şekilde harcayabilecek demektir.

Rüyada ağda yapmak ne demek kişinin çektiği zorluklara karşı artık güçlenmesi, duyarsızlaşması anlamına gelmektedir. Rüya sahibi yakınları tarafından çok kez aldatılmış, kandırılmış biri olmaktadır. Rüyada ağda yapmanın bir diğer anlamı da rüya sahibinin hayatındaki fazlalıklardan, yüklerden, iç sıkıntılarından kurtulması demektir. Rüya sahibi istenmeyen tüylerden arınır gibi çevresindeki ve kendi içindeki kötülüklerden de arınır ve huzuru bulur.

Rüyada ağda yapmak kişinin tecrübe edinmesi, hayata karşı güçlenmesi ve yakınındakileri tanıması anlamına gelir. Rüyada ağda yapan kişi erkekse rüya sahibi gerçek hayatta oldukça sıkıntılı bir dönem geçirmektedir. Ancak tüm zorluklar ne kadar acı verici de olsa yakın zamanda yok olacaktır. Rüyada ağda yapan kişi bayan ise rüya sahibi kafasını kurcalayan bir sorundan, ilişkiden, sorumluluktan bir çırpıda kurtulacaktır. Kurtulma aşaması her ne kadar zor ve acılı geçse de rüya sahibi için bir huzur penceresi açılmaktadır.

Rüyada Ağda Yaptığını Görmek

Rüyada ağda yaptığını görmek rüya sahibinin gerçek hayatta zor ve sıkıntılı dönemlerden geçtiğine veya bu kötü günlerin çok yaklaştığına işarettir. Rüya sahibi bu sıkıntılı dönemde ailevi sorunlar, maddi ve ekonomik sorunlar yaşayabilir.

Rüyada ağda yapan kişi sıkıntılı günlerinde etrafından, yakınındakilerden bir destek, yardım görmek istese de bu yolda tek başına mücadele vermek zorunda kalacaktır. Her ne kadar çetin ve zorlu bir yol olsa da rüya sahibinin sınavı olarak değerlendirilebilecek bu zorluklar rüya sahibinin azmi, iradesi ve gücü sayesinde aşılacaktır. Rüya sahibi yaşanan tüm zorlukların sonunda huzuru bulacak ve mutluluğa erecektir. Rüya sahibi tüm dertlerden kurtulacaktır. Rüyada ağda yapan kişinin bu süreci olabildiğinde metin ve emin bir şekilde atlatması gerekmektedir. Bu süreçte yanındaki insanları kaybetmemelidir. Rüya sahibi dişini sıktığı takdirde tüm zorluklar bir bir aşılacaktır.

Rüyada Ağda Yaptırdığını Görmek

Rüyada ağda yaptırdığını görmek rüya sahibinin çok yakın bir dostu veya akrabası tarafından bir kötülük göreceği anlamına gelmektedir. Kişinin arkasından yapılan dedikodu, söylenen yalanlar ortaya çıkacak ve herkes tüm yaşananları öğrenecektir. Rüya sahibi çok yakınının bu ihanetini öğrenerek üzülmekle kalmayacak etrafındaki insanlar, ailesi tarafından dışlanacak ve içinde travma yaşayacaktır. Rüyada ağda yaptırma başka insanların sizin mutluluğunuza ve huzurunuza karıştırdığı kötülükleri, hinlikleri ifade eder. Suçsuz olduğunu bir konu için insanlar tarafından suçlanabilirsiniz. Bu dönem sizin için oldukça zor bir dönem olacaktır. Başkalarının yaşattığı acıları çekiyor olmanız psikolojinizi derinden etkileyecektir. Var olan ilişkiniz bu süreçte tehlikeye girebilir. Olaylar karşısındaki ne kadar kendiniz olmaktan çıksanız da, en yakınınızdakileri kaybetmemek için büyük çaba sarf edin.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek rüya sahibinin gerçek hayatta çektiği ekonomik sıkıntıların, yetersizliklerin son bulacağına işarettir. Rüyada kıl görmek zenginlik demektir. Rüya sahibi kısa süre içerisinde beklediği zenginliğe, bolluğa kavuşabilir.

Rüyada kıl görmek tabiri rüya sahibinin eski hayatından kurtularak yeni, çok daha iyi imkanlara sahip bir hayata başlaması anlamına gelir. Rüyada kıl gören kişi eğer bir öğrenciyse istediği mesleğe ve üniversiteye ulaşabilmek için eline çok iyi bir fırsat geçecektir. Rüya sahibi iş hayatında çok önemli bir pozisyona gelebilir. Rüya sahibi bekar ise maddi açıdan durumu çok iyi olan bir kısmet bulup, yakın zamanda evlenebilir. Rüya sahibi erkekse evleneceği bayan oldukça güzel bir görünüme sahip olacak demektir. Rüyada kıl görmek rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine ve zenginleşeceğine mana olur.

Rüyada Kıl Yolmak

Rüya sahibinin uzun zamandır ödemekten kaçabildiği kadar kaçtığı borcunu yine de ödemek zorunda kalmasına işaret eder. Rüya sahibi alacaklılar tarafından bir kötülüğe uğrayabilir. Bu dönem yaptığı hataların cezasını çekebileceği bir dönemdir.

Rüyada kıl yolmak, aynı zamanda rüya sahibinin plansız ve programsız işler yapmasına ve kendisine hayrı olmayacak işlere parasını ve malını harcamasına yorulur. Rüya sahibi helal yoldan uzaklaşarak günahkar olacağına, yardım etmemesi gereken kişilere yardım edeceğine işarettir. Günahlarından kurtulmaya çalışan rüya sahibi son çırpınışlarıyla daha fazla günaha girecektir.

Rüyada kıl yolmak tabiri rüya sahibinin hatalarıyla yüzleşmesi, daha doğrusu yüzleştirilmesi anlamına gelmektedir. Rüya sahibi borçlu olduğu kişiler tarafından oldukça yorulacaktır.

Rüyada kıl Yutmak

Rüyada kıl yutmak rüya sahibinin haram yoldan para kazanacağına, sorumlu olduğu kişilere de haram lokma yedireceğine yorulur. Rüya sahibi yaptığı işlerle kendine hayrı olmayacak işler gerçekleştirmektedir. Bir nevi batağa saplanan rüya sahibinin yardım isteyeceği, yardım göreceği hiç kimse etrafında yoktur. Bu nedenle rüya sahibi bu bataktan kendi çabaları ile çıkmak zorundadır. Rüyada kıl yutmak aile babanızın eve helal değil haram lokma getirdiğine de yorulur.

Ayrıca bkz: Ağda, Bacakta Kıl, Saç

Ağda Yapmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart