Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Mart 22 2021

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil sohbet artık telefon ve tabletlerinizde artık sıkılmaya son canının sıkıldığı anda cep telefonu veya tabletinden bir tık kadar yakınız. www.e-kolay.org adresine bağlanarak binlerce kişi ile sohbet, muhabbet edebilirsiniz. Mobil arayüzümüz ve mobil uygulamalarımızla artık herzaman senin yanındayız. Sıkıldığın an sadece siteye girip kendine sohbet edicek eglenicek kişilerle tanışabilirsiniz. Mobil sitemize giren bütün kullanıcılar gerçek kişilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden giren kullanıcılarla kafa dengi bir arkadaş bulmak bukadar kolay olmamıştı. Bedava mobil chat yapmak bukadar kolay olmamıştı. Artık laptop ve masaüstü PC kullanıma son sohbet ve arkadaş arıyorsan mobil sohbet uygulaması ile hemen giriş yap erkek arkadaş arıyorsan hemen bir erkek arkadaş ile tanış veya bayan arkadaş arıyorsan hemen bir bayan arkadaş ile hemen tanış. Türkiye’de okadar çok sohbet sunucusu varken onların arasında lider sırada olmak herzaman en iyi kalite ve güven içinde mobil sohbet hizmeti vermek bizim işimiz. Sanal hayatı gerçeği çeviren ve uzun yıllardır tecrübeli yönetim kadrosu ve kullanıcı ile sizide sohbetlerimize katılmaya bekliyoruz. Mobil sohbet odaları sitemizde bütün bilgileriniz gizli kalır ve sizlerden herhangi bir üyelik ve şifre istemeden güvenle giriş yapabilir can sıkıntınızı bu site sayesinde atabilirsiniz. Bir alt başlığımızda mobil sohbet ederken nelere dikkat etmeniz gereken kurallar hakkında bilgi vermek isteriz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Kuralları Sohbet Ederken Dikkat Etmeniz Gereken Uyarılar

– Bütün kullanıcılarımız yönetim nezdinde eşit olduğunu bilmeli ve hiç bir kullanıcıya ayrımcılık ve ayrıcalık tanınmaksızın kurallara tabi olduğunu yineler ve hatırlatırız.

– Türk örf adet ve kültürüne ters düşecek fikir, sohbetleri yasak olup herhangi bir siyasi ve terör propagandası yapmak yasak olup kurala uymayan kullanıcılarımız hakkında hukuk işlemleri uygulanır.

– Mobil Sohbet odaları içinde Telefon numarası, Skype adresi veya sosyal medya adreslerinizin paylaşımı yasak olup yapıldığı takdirde sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız.

– Reklam, Flood, Trojan, Botnet gibi saldırı girişimleri yasak olup siteye butür zarar vermeye çalışanlar hakkında hukuki yollara başvurulur.

– Site üzerindeki bütün kanal ve nickler E-Kolay.ORG Yönetime ait olup uygunsuz bir durumda site yönetimi el koyma hakkına sahiptir.

Kolaychat.ORG Herkeze hoş sohbetler diler keyfili zamanlar geçirmenizi dileriz.

Hemen sohbete bağlanmak için www.kolaychat.org adresine tıklayarak beklemeden hemen mobil sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

Mobil sohbet Ana Sitemiz olan www.E-kolay.org adresine tıklayarak ana sitemizi inceleyebilirsiniz

“Mobil Sohbet” için 3 yanıt

  1. […] Mobil Sohbet Uygulamaları […]

  2. […] Mobil Sohbet […]

  3. […] Bu da oldukça yararlı bir durumdur. SOHBET ODALARINDA VERİMLİ ZAMAN GEÇİRİYORLAR Mobil sohbet sitelerinde yer alan chat odalarında eğlenceli zaman geçiriliyor. Özellikle gençlerin ilgi […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart