Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Aralık 15 2021

Kadınlarla Nasıl Sohbet Edilir?

Kadınlarla Nasıl Sohbet Edilir?

Kadınlarla Muhabbet konusunu bir yana bırakın, yıllarca partiler veya barlar gibi sosyal ortamlarda veya konferanslar veya iş görüşmeleri gibi profesyonel sohbet ortamlarında diğer insanlarla konuşmaktan endişelenirim. Böyle durumlarda, avuç içlerim terler ve ne diyeceğimi ve nasıl söyleyeceğini anlamaya çalışarak beynimi sanki rafa kaldırıyordum. Konuştuğum kişi çekici bir kadın olduğunda, her zamanki sosyalleşme stresim yaklaşık beş katına çıkıyordu.

Ne hakkında konuşmalıyım?

Hangi sesi kullanmalıyım?

Benim hakkımda ne düşünecek?

Beni çekici bulacak mı?

Kadınlarla Muhabbet Konusunda Kitaplardan Öğrendiklerim

Utangaç bir insan olduğum için diğer insanlarla konuşup, onların tavsiyelerini alamazdım. Bunun yerine ben ne yaptım? gözlüklerimi taktım ve bu konu ile alakalı kitapları okumaya karar verdim. Nihayet kendime göre bir şeyler bulabildim. Sosyalleşmek ve insanlarla konuşmak üzerine literatüre derin bir dalış yaptıktan sonra, kitaptaki en yaygın hatalardan birini yapmaktan suçlu olduğumu fark ettim. Kadınlarla (ve diğer herkesle) sohbet etmekten bu kadar endişelenmememin nedenlerinden biri, kendim hakkında çok fazla düşünmemdi.

Ancak, yaptığımız yaygın hatalardan birisi kendi görünümümüz ve performansımızdan korkarak, konuştuğumuz kişinin de bir insan olduğunu unutma eğilimindeyiz. Ve tüm insanlar gibi, kusurları, güvensizlikleri, korkuları, umutları, hayalleri, hırsları vb.

Bunları Deneyebilirsin

Çekici kadınlarla sohbet etmek konusunda daha iyi olmak istiyorsanız, nasıl dinleyeceğinizi öğrenmelisiniz. Güzel bir kadınla konuşurken, onun sadece bir insan olduğunu hatırlamaya çalışın. Daha fazla ve kesinlikle daha az değil. Ve tüm insanların kabul edildiğini, takdir edildiğini ve duyulduğunu hissetmesi gerektiğinden, ne kadar çekici olursa olsun, biriyle konuşmaya girerken hedefiniz bu olmalıdır.

Onu daha rahat ve rahat hissettirecek ne diyebilirsiniz ?

Diğer insanlarla konuşmaktan duyduğu gerginliğin bir kısmını nasıl hafifletebilirsiniz ?

Dikkatinizi kendinizden uzağa ve ona yeniden odaklayın ve kendi güvensizliğinizi unutmaya başlayacaksınız.

Kadınlarla Muhabbet Ederken Sakin, Kendinden Emin ve Cesur Olun

Bunu hayal et:

Güzel bir kadın çevrenizde dolaşırken veya sohbet ortamına katıldığında sosyal veya profesyonel bir işlevdesiniz. Bu süre zarfında kalp atışların hızlanır, ellerin içi, koltuk altı vs. terlemeye başlar. Zihnin umutsuzca bir şey aramaya başlar.

Gergin, stresli veya endişeli hissettiğinizde, beyninizin stres hormonu olarak bilinen kortizolü kan sisteminize bırakmasıdır  .

Bunun aksine,  testosteron sizi daha iddialı hissettirme biçimi nedeniyle bir tür “güven hormonu” gibidir.

Peki, çekici kadınlarla karşılaşma olasılığına girmeden hemen önce kortizol seviyenizi düşürmenin ve testosteronunuzu artırmanın hızlı, kolay ve doğal bir yolu olsaydı harika olmaz mıydı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart