Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Şubat 8 2022

Görüntülü sohbet

Görüntülü sohbet

Görüntülü Sohbet Bugün de ünlü sohbetleri konu edelim yazımıza. Kameralı sohbet dediğime bakmayın hatta hemen aklınıza ünlülerle sohbet mi ediyoruz gelmesin…Hatta ünlülerin dedikodusunu mu yapacağız diye düsünmeyin. Bana kalırsa herkes kendi hayatının, kendi ailesinin   ünlüsü. Düşünsenize  babaannemizin ve buyukbabamızın evindeki sohbetleri.. Sohbetin konusu genelde ne oluyor?  Babamızın yaptığı gurur verici hareketlerdir, yaptığı şimarıklıklarıdır, kazandığı okullar, arkadaşları, komik anıları, davranışları, sözleri yani hep babamız sohbet  ünlüsü  olur. Sadece sizler değil hepimiz aynı durumdayız. Okuduğunuz okulu düşününün okul birincisi, okuldaki geçen başarıyla ilgili sohbetlerin ünlüsüdür, başarısızlıkla  veya yaramazlıkla ilgili olan sohbetin ünlüsü ise okuldaki mimli yani  öyle anılan kişidir. Aslında bunlar belirli şeylerdir sadece sizler ne anlatmaya çalıştığımı anlayın diye açık ve basit yazdım umarım faydalı olmuştur.

Gelelim Kolay Sohbet mekanina ?

Gelelim asıl mekanımıza ,sohbet odalarında  birbirinden farklı tarzda büyüyen, yetiştirilen çok sayıda insanlar bulunmakta burdaki sohbetin ünü  kime ait olacak? Sohbetin konusu kahramanı kim olacak sizce?Herkesin düşüncesi farklıdır benim düşüncemi en sade şekilde anlatayım. Bu soruda şu cevabı vermeyin hemen aklınızda “Selam, Aleykümün selam,hoş geldin, hoş buldum, nasılsın,  ne yapıyorsun,  neredesin, nerelisin” basite kaçar düşüncemiz, bunlar klasik rutun  sorularımız bana kalırsa. Eee o zaman ünlü sohbet ne olmalı diye soruyorsunuz kızmayın hemen anlatıyorum. Herkesin yaşadığı olaylar hemen hemen aynıdır farklı olması için insan olmaması lazım. Düşünsenize gülerek ağlayan insan veya ağlayarak gülen insan ne farklı olurdu. Ölümsüz olan insan var mı? Ve ya annesi, babası ,sevdiklerini hiç kaybetmeyen veya kaybetmeyecegine emin olan var mı? Tabiki yok hepimiz insanız çünkü “doğar, yaşar,buyur,yaşlanır,ölür “döngü bu değil mi?  Hatta hiç yemek yemeden  yaşayan insan ,uyumadan yaşayan insan var mı aranızda? Benim duygum yok , ben kalp taşımıyorum  diyebilen var mı?

Bu sitede Yok yok ?

 

Yok yok yok.Yani hepimiz aynı sohbeti yapıyoruz fakat farklı kelimelerle ,cümlelerle şairin dediği gibi “kimi süsler anlattığını kimi süslemeden anlatır derdini dert aynıdır anlatım şekli farklı olan “.Mesela sohbet odamızda anlatırsın komik bir anı ,bir başkası  gelir  daha komiğini anlatır ,aslında ikinizde komik sohbetteki ünlüsünüz. Biri çıkar annesinin vefat ettiğini anlatır, bir diğeri gelir hem annesini  hem babasini kaybettiğini  anlatır aslında aynı konu ,aynı dert, ayni duygu yaşadıkları sohbetteki ünlü aynı duyguyu yaşayanlardır bence .Farklı düşüncesi olanda olabilir ama bana göre ünlü sohbet bu şekildedir. Aşk mesela herkes yaşar aşkı kimi seve seve ,kimi ağlaya ağlaya ,kimi acı çeke çeke,kimi mutluluktan kör ola ola ama yaşadığı aşk değil mi sonuçta? Hepsi aşkı tarif etmeyecek mi sonuçta? Hepimiz insaniz yaşama ,büyüme tarzlarımız  farklı olsa da yaşadığımız yerler ayrı olsada aynı döngüdeyiz, duygulara sahipiz , aynı yaşama koşullarına bağlıyız. Sohbet odamızın  ünlüsü belirli bir iki kişi filan değil, yapilan sohbettir ,sohbette geçen konuyu yaşamış olandır. Umarım biraz da olsa bilgilendirmişimdir sizleri .Hoş sohbetleri diliyorum  hepinize.

 

Sohbetim kanallarımız o kadar eğlenceli ve aktif bir kanallardır ki saatlerce takılabileceğiniz hiç durmadan yazışacak durumda olabilecek bir yerdir. Yani kısacası keyifli ve eğlenceli sohbet arıyorsanız en doğru adreste olduğunuzu sizlere diyebiliriz. Örneğin geliyorsunuz direk kanallarımıza ve ortama ayak uydurmaya başlıyorsunuz . İşte bu her sitede olmaz. Yani tanımadığınız insanlarla biraz zaman olması lazım alışmanız lazım değil mi bizde öyle değil işte. Biz tamamen farklı olarak yapılmakta. Yeni gelen arkadaşlarımıza özen gösteririz sohbetim odalarında çünkü biliriz ki gelen kişi kafa dağıtmaya gelmekte ve eğlenmeye gelmekte. Bu sayede kendisini rahatlatmakta. Herkes kendiniz gibi olamayabilir . Sizin gibi düşünemeye bilir sohbetim chat odalarında bu tarz insanlar da olmakta ama onları ayırt etmek o kadar basit ki kendilerini hemen ele vermektedirler zaten. Türkiye şartlarında sohbet etmek özellikle sanalda sohbet etmek oldukça zor olmakta. Çünkü güvenilmeyen bir çok insan olmakta. Ama daimi olarak takıldığınızda ve güven verdiğiniz anda çevrenizdeki insan sayısı bir anda arttığını göreceksiniz arkadaşlar. Bir de şunu söylemek isterim sohbetim adı altında bir çok site olmakta. Sakın bunlara aldanmayın gerçek sohbetim siteleri laklak sohbet odalarının bulunduğu ve barındırdığı sohbet yildizi ile iş birliği yaptığı odalardır. Bundan dolayı girdiğiniz ve takıldığınız mekanlara özen göstermenizi rica ederiz sizlerden. Lak lak yazan her yere girmeyin ve lak lak diye gecinen her mekanda bulunmayın Orjinal laklak tamamen burası olmaktadır.

Sohbetim odaları sizlere iyi günler diler. Sohbetim artık sizlerle birlikte olmaya başlamıştır. Sohbetim odaları herkesin girip eğlenebileceği bir yer olarak görülmektedir. Sizlerde gelerek bizlere katılabilirsiniz. Peki sohbetim nedir ? Neler vardır ? Ne gibi eğlenceli yerleri vardır gibi aklınızda soru işaretleri olabilir. Bunları çözüme kavuşturmak adına sizlere bir takım bilgiler vereceğim. Sohbetim odaları genel olarak insanların tanışmalarını sağlamak gün içinde stres yaşamış insanların bir arada olarak sohbet etmenlerini sağlamayı hedefleyen bir chat platformudur. Bununla birlikte chat  yaparken radyo ve oyunlar oynamanın da en kolay yolu olarak görünmekte. Bir çok muhabbet sitelerinin sohbetim odaları olmaktadır. Bunların bir çoğu boş olarak görülmekte yada botlarla dolu olmakta. Bizim ise tam tersi bir çok insanın uğrak noktası olmaktadır. Bu şekilde tanışmalarına yardımcı olmaktayız.

Sohbetim için sizlere vereceğimiz bilgiler bu kadar olarak görünmekte ama eğer daha fazla bilgi için sohbet giriş kısmından kanallarımıza aktarım sağlayarak bizlere katılın daha sonrasında ise yönetimde ki yetkili arkadaşlarımız vasıtası ile bizim hakkımızda bilgi alabilirsiniz. Sohbetin en kaliteli ve güvenilir adresi olmaya devam etmekteyiz etmeye de devam edeceğiz . Sizlerde bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürlerimiz borç bilir iyi günler güzel sohbetler dileriz saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart