Kolay Sohbet

Hızlı ve Kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Chatroulette Facebook Uygulaması - KolayChat: Ücretsiz Mobil Sohbet Odaları Sitesi


Chatroulette Facebook Uygulaması

Chatroulette Facebook Uygulaması – Chat roulette sistemine giriş her ne kadarda Türkiyeden yasak olsada dünya üzerinde kullanan çok bu uygulamayı. Şimdi size Chatroulette’nin Facebook Uygulaması hakkında bilgiler vereceğim.

Görüntülü chat yapma imkanı sağlayan Chatroulette geliştirdiği yeni uygulamasıyla artık Facebook’ta. Chatville ismiyle sunduğu görüntülü chat uygulaması ile pek çok facebook kullanıcısını kendine çekmeyi başaran Chatroulette hazırlamış olduğu Facebook uygulamasında sadece görüntülü sohbet değil aynı zamanda kullanıcılar arasında oyun oynama, birbirine puan verme gibi özelliklerde mevcut. İsterseniz dilediğiniz arkadaşınıza özel sohbet daveti göndererek baş başa sohbet edebiliyorsunuz. Uygulamadaki sohbet kısmı Digsby tarafından geliştirilmiş ve oldukça başarılı bir çalışma ortaya çıkmış.

Yine Facebook uygulaması olan Chatville’nin normal Chatroulette’den farkı müstehcen ve açık görünlerin olmaması için puanlama sistemi getirilmiş ve her iki tarafta birbirine puan veriyor bu da bu tür davranışların önüne geçilmesini sağlıyor.

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 228 defa

Kategori: Chat, Genel

Yayınlanma Tarihi: 10 Mart 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..