Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Kasım 17 2021

Chat Sitesi ile Başlayan İlişkinize İpuçları

Chat Sitesi ile Başlayan İlişkinize İpuçları

Sevildiğinizi hissetmek ve partneriniz ile birbirinize bağlı olduğunuzu hissetmek nasıl bir his uyandırıyor? Doğru yollar ve küçük ipuçları ile mutlu ve romantik bir ilişki için doğru yerdesiniz.

Tüm ilişkiler, çalkantılı süreçlerden geçer. Falınızda ve günlük astroloji yorumlarınızda aşk hayatınızdaki sorunlardan mı bahsediliyor? İnanın bunu yaşayan tek siz değilsiniz. İlişkiniz kısa süre önce başladıysa atacağınız adımlar daha kritik olacaktır. Fakat uzun süreli olan ilişkiler için de bu altın değerindeki rehberi başucu eseriniz yapacağınıza kuşkumuz yok. Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen geçmişinizde kötü sonuçlanan ilişkiler yaşadınız veya midenizde uçuşan kelebeklerden dolayı ne yapacağınız konusunda bir fikriniz yok. Kalpchat, sadece bir arkadaşlık sitesi olmayı değil aşk ve ilişkiler konusunda da uzman kişiler tarafından ipuçları paylaşmayı ilke edinmiştir.

İlişkinizin çok farklı ve bambaşka bir boyutta olduğunu mu düşünüyorsunuz? Her ilişki böyle eşsiz ve benzersizdir. Pek fazla farkında olmasak da iki tarafın bir araya gelip, ilişki kurmak için birçok sebepleri vardır. Ancak burada en önemli faktör, paylaşma arzusudur. Ortak yakalanan fikirler, davranışlar tarafları birbirine çekebilmekte. İlişkileri birbirinden ayıran önemli hususlar vardır. Başlıca heyecan, beraber geçirilen zamanın kalitesi ve tatmin duygusudur. Eğer aranızdaki çekim duygusal bağ yönünde şekilleniyorsa dikkat etmeniz konular biraz daha kritik seviyede olacaktır.

İlişkinizde saygılı mısınız? Kimi zaman kavga ve gürültüden korkmayan, cesur bireylere göredir aşk. Çünkü içten içe bilirsiniz ki aşk, cesaret ister. Geçmişinde bu sınava tabii tutulan kişiler acı deneyimler kazanmış olabilir. Sorunlarınızı ne kadar sürede çözebildiğiniz ilişkinizin sağlığı için çok önemli olmalı.

Sohbet sitesi ile başlayan ilişkinizi gerçek yapın

Birbirinizle konuşarak ve telefonda konuşarak aşık olduğunuzu hissediyorsunuz. Neden bunu bir adım öteye taşımak istemiyorsunuz? Her şey yeni ve heyecan verici mi gözükmeye başladıysa bu kısımdan okuyacaklarınız hayatınızı değiştirebilir.

Günümüzde birçok çift sürekli yaşanılan ve biten başarısız ilişkilerden sonra yeni ilişkilerini ağırdan almaya başlamış durumda. Anlık konuşma ve mesajlaşma ile birçok ilişki devam etmekte hatta ofiste e-posta ile flört edip ağırdan alan çiftler de fazlasıyla mevcut. İlişkinizde sesli sohbet etmeyi mi tercih ediyorsunuz? Sevdiğiniz kişiye kısa mesaj yolu ile “seni seviyorum” yazmak yüz yüze bu anı yaşadığınız an kadar değerli olmayacaktır.

Birlikte yeni şeyler deneyin. Eğer ilişkinizdeki heyecanı kaybettiğinizi düşünüyorsanız, ikinizin de hoşlanacağı vakitler geçirmek için yeni fikirler ortaya atın. Ancak bunu diretmemelisiniz. Belki de partnerinizin hoşlanmayacağı bir aktivite olabilir ve en önemlisi de olumsuz bir cevap aldığınızda üzülmeyin. Mutlaka beraber yapacak bir şeyler bulursunuz.

Eğlendiğiniz zamanlar azaldıysa korkmayın. İnsanlar ilişkilerindeki ilk zamanlar kadar eğlenceli olmazlar. Bizim toplumumuzda cicim ayları olarak bilinen bu dönem, günlük sorunlar ve yaşam sorunları yanında sönüp gittiğinde birbirinize verdiğiniz değerde bir değişim olmayabilir. Aslında ilişkiler en iyi dostluklardır. Güvenmek istersiniz, beraber vakit geçirmek istersiniz ve özlersiniz.

Görüntülü sohbet etmeye özen gösterin

Uzak bir ilişki mi yaşıyorsunuz? Bu ikinize de ilaç gibi gelebilir. Kişiler birbirini görmeyi özler ve ekranda birbirlerini görmekten mutlu olabilirler. İletişim halinde kalmanız sadece mesajlaşmanız anlamına gelmez. Duygusuz ve mimiksiz mesajlar ilişkinize uzun vadede ciddi zararlar verebilir. Üstelik birbirinizi doğru anlamanızı da zorlaştırdığı bilinen bir gerçek.

Sadece kameralı görüşmeleriniz buna yetmeyecektir tabii ki. Partneriniz için neyin önemli olduğunu bilmenizde fayda var. Eski kavga ve gürültüleri dile getirmemeye özen gösterin. Affetme eğiliminiz mutlaka olmalı. Eğer kendinizi kaybetme noktasına geliyorsanız bu noktada durmalısınız. Biraz ara verin sonra istiyorsanız devam edin. İlişkinizde değişikliklere açık olmanız, aşk hayatınızı zenginleştirmenizi sağlayabilir. Aynı zamanda romantik ilişkinizi daha çok alevlendirmek ateşli bir kemana ve dansa değil bu noktada size kalıyor.

İlişkinizde ne kadar dürüst oluyorsunuz? İçe dönük bir ilişkiyi canlı tutabilir misiniz? İçe dönük kısmını açıklayalım biraz. Eğer partnerinizden sık sık beklentileriniz oluyorsa, karşı tarafa baskı hissettirebilirsiniz. Bu noktada kendi kişiliğinize hakim olmanız, hobilerinize ve ilgi alanlarınıza vakit ayırmak önce sizi dolaylı olarak ilişkinizi daha canlı tutabilir. İlişkiyi zenginleştirmenin altın kuralı kendiniz olmaktır.

Her iki durumda da iletişim kurmuş oluyorsunuz. Fakat doğru iletişim kurmak yani dürüst olmak birbirinizden beklediğiniz ilişkiyi anlamanıza yardımcı olabilir. Korkularınızı, arzularınızı ve isteklerinizi karşı tarafa belirtmek için dürüst olmanız ve zamana bırakmanız yeterli olacaktır. İnsanlar rahat hissettiklerinde kendilerine ve ilişkiye olan güvenleri artar ve partnerinin ruhuna göç etmek isteyebilir.

Eğer partneriniz ile tanışmanız bir chat sitesi aracılığı ile olduysa reel hayata geçme vaktinizi ikiniz belirlemeli ve doğru zamanda seçim yapmalısınız. Yoksa pişman olmanız an meselesi demektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart