Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Mart 18 2021

Arkadaş bul

Arkadaş bul

Gün içinde eş yada dostlarınız, iş yada okul arkadaşlarınız ve benzeri bir çok şekilde örnek verileceği gibi gün içinde bu kişilerden hiç birisi ile veya hiç bir kimse ile sohbet edemeyen, bir diyalog kuramayan varmıdır.? Yeri geliyordur tabi ki çalışanları iş ortamında yer alan eşi, dostu, arkadaşı veya müşterileri ile, okuyanıları ise okul arkadaşları ile gibi diğerleri aile bireyine dair her hangi birileri ile vs bir şekilde sohbet etmektelerdir. Bunca değişik kişiler arasındaki kurulacak olan sohbet şekli yani içeriği kişinin karşısındaki kişiye göre değişir.

 

Kolay Sohbet etmek illa ki sadece gerçek hayatınıza dair bir kişi veya kişiler olması gerekmemektedir. Yeri gelir hiç tanımadığınız kişi yada kişiler ile sohbet etme gereğinizde bulabilir. Biri ile sohbet etmek demek illa ki oturup saatlerce diyalog kurmak veya sadece tanıdık ınsanlarla kurduğunuz hal hatır sorgularına sadece sohbet etmek denemez. Tabi sizde kalkıpta örneğin yolda adres soran bir kişi için sohbet ettik demenızde olmaz. Sohbet en az iki kişi arasında başlar, tabi sonuçta kendi kendinize konuşacak değilsiniz. Kişiler her sorun ve ve çözümlerini aralarında iletişim kurarak çözerler, bu oturup sohbet ederekde olabilir, tartışarakta olabilir, sesli veya yazılı her şekilde de sonuç elde edebilirler.

Yazılı denilmişken tabiki yaşam hayatınız içinde kuracagınız diyaloglardan, oluşturacağınız sohbet ortamlarından da öteside tabi ki var. Sadece yaşam hayatınızın içerisindeki kişiler ilemi kurduğunuz diyaloglarımı sohbet olarak adlandırıyorsunuz.? Bu yeri gelir internette bir sosyal paylaşım sitesi olur, yeri gelir bir sohbet sitesi olur. İnternet ortamındada sesli veya yazılı diyalog oluşturduğunuz insanlar ilede sohbet ettim veya sohbet ettik diye adlandırıyorsunuz. Sohbetin şekili şeması nerde nasıl gerçekleşeceğinden, kiminle ve nasıl gerçekleşeceğinide bilemezsiniz. Sadece tanıdık insanlar ile kurulan diyaloğa verilen bir ad değildir sohbet. Örneğin tanımadığınız kişiler ile bile kurulacak 2 dakikalık havadan sudan diyaloglar bile genellik ile sohbet olarak adlandırılır.

Çalışanı, okuyanı vb bir çok insan gün içerisinde bulunduğu yerlerdeki insanlar ile kurdukları bir çok insanlardan öte, boş zamanlarındada kimileri internette vakit geçirmekteler. İnternette vakit geçiren kişiler ile bir çok sosyal paylaşım sitelerinden tutun, bir çok sohbet sitelerinde ve çeşitli bir çok sitelerde vakit geçirirler. Günümüzde zaten gelişmiş bir teknoloji varken, kişilerde bu teknolojiden yararlanarak bir çok özelliğini kullanmaktalardır. Bilgisayarı kişisel olarak kullanan artık günümüzde herşeyi telefondan dahi her işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Günümüzde tabiki her insan gelişen teknolojiden yararlanamayabilir. Teknolojiyi yakından takip edip bizzat yararlanabilmekte sonuçya bir maddiyat demektir.

Fakat bu teknojiden yararlanan pek çok insan ise daha güncel ve daha verimli iyileştirilmeler yapılanmış bir çok prpgram veya üründen faydalanabilmei için teknolojiyi yakından takip etmesi gerekir. Günümüzde bu teknolojilerden yararlanan kişiler ise her an ve her yerde mobil cihazları üzerinden dâhi hiç tanımadıkları kişiler ile sohbet ederek zaman geçirebilmekteler. Nasılmı tabi ki interneti olan her insan bilgisayar, tablet yada akıllı telefonlarından internet üzerinde sohbet sitelerine giriş yaparak hiç tanımadıkları insanlar ile sohbet edebilir, yep yeni kişiler itanışma imkanı bularak boş vakitlerini nice arkadaşlıklar kurarak değerlendirebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart