Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Mikser Görmek

Bazen sikacak aleti görmek, bir şeyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çıkmasına ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatlığı için dağılmalarına ve sıkıntıdan kurtulmalarına işarettir.

Bazen sıkacak alet, hamama işarettir. Çünkü hamamda ateş, sicaklik, su ve çok insan vardır. Bu alet tekkeye de işarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim insanlar vardır. Halvette bulunan kimselerin halvetten çıkması ise ahlak ve tabiatlarında bulunan kötü şeylerin kendilerinden gitmesinden sonra olur.

Zeytin sikacak aleti görmek, sapiklar için hidayete ve talebe için de ilme işarettir. Kandillerde yakmak için aci zeytinyagi çıkarılan sıkacak aletin tabiri de böyledir.

Sikacak aleti, hayra da işarettir. Sıkacak alet süt emziren bir kadindir. Çocuk ise, sıkılmış olan şeydir. Bir kimsenin rüyada bir sehirde olacak ucuzluga, sıkacak aletlerin yikilmasi ise, o sehirde meydana gelecek kitlik ve pahalılığa ve süt emziren kadinin ölmesine işarettir. Her sikilan sey hapisin kurtulmasina, cinsî münasebette bulunmaya ve servet yapmak isteyen kimse için de mala işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart