Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Cam Görmek

Ayrıca bkz: Cam Bardak, Cam Kırmak, Cam Eşya

Cam çabuk kırılan bir nesne olduğundan dolayı rüyada cam görmek, az veya çok şiddette olsun geçici bir üzüntü yaşanacağına delalet eder.

Rüyada cam görmek ne demek, gizli kapaklı olan sırların aşikare olarak meydan bulacağına işarettir.

Bir adamın rüyada camı bir kap veya muhafaza içinde görmesi, üzüntü ve kederinin kendisine hafif ve kolay geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil, kırmızı, sarı ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar görmek; mal, evlat ve eşten olan şüphelere, riya ve nifaka işarettir.

Rüyada cam sildiğini görmek, yapılan bazı işlerden çok istifade edileceğine alamettir. Bekar birinin rüyasında camdan yapılma bir eşya görmesi, o kişinin evleneceği ile tabir olunur.

Rüyada cam görmek tabiri kısmettir. Bu hayırlı kısmetin umulmadık bir yerden geleceğine delalet eder.

Rüyanızda cam sildiğinizi görmek, aile içindeki mutluluğun artmasına; camın kırıldığını görmek, acı bir haber alacağınıza; camın temiz olması eşler arasındaki uyuma ve mutluluğa; camın kirli olması ise eşler arasındaki anlaşmazlığa, huzursuzluğa işarettir.

Rüyada görülen camın azı ve çoğu geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin rüyasında gördüğü camı bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine delalet eder.

Cam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart