Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Alaca Hastalığı Görmek

Rüyasında alaca illetine tutulduğunu gören kimse, halk arasında saygıya ve maddi açıdan zenginliğe sahip olur.

Rüyada vücudunda birçok alaca hastalığı lekesi olduğunu görmek, istenilen bir işin olacağına, bu hastalıklardan kurtulup iyileştiğini görmek, ileride mal sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada alaca hastalığına yakalanmak, Allah tarafından nimet ve mala, insanların hürmet ve ikramına yorulur.

Rüyada alaca hastalığına yakalandığını görmek, kişinin sevmediği bir kimse ile zorunlu arkadaşlık yapmasına; cildinde tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek ise istenmeyen mala delalet eder.

Rüyada alaca hastalığına yakalandığını görmek, kişinin sevmediği, istemediği bir işin olumsuz sonuçlar meydana getirmesine işaret eder. Rüyada alaca hastalığından kurtulmak iyilik ve hayra delalet eder.

Rüyada alaca hastalığına yakalandığını görmek iyi değildir. Kişi rüyasında kendi yüzünde bir belirti görür ise, bu kimsenin eşiyle aralarında mutlaka bir anlaşmazlık olur. Kişi evli değilse sevgilisiyle ya da ailesiyle bir anlaşmazlığa düşer.

Başka bir rivayete göre de; kendi yüzünde alaca hastalığı belirtisi olduğunu gören kimse, kendi kendine çelişkilere düşecek anlamına gelir.

Kişi rüyasında başka bir kimsenin alaca hastalığına yakalandığını görmüş ise, bu o kişinin komşuları, arkadaşları ve yakın çevresiyle olan geçimsizliğine delalet eder.

Bakınız; Abraş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart