Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 13 2021

Rüyada Akik Görmek

İbn-i Sîrîn: Rüyada akiğe sahip olduğunuzu görmek; büyük bir şahsiyetten menfaat elde edeceğine işarettir. Akiğinin kaybolduğunu görmek, herhangi bir şeyden menfaat elde edemeyeceğinize yorulur.

Rüyada çuval dolusu akiğinin olduğunu görmek, sahip olduğunuz akik miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.

Seyyid Süleyman: Alelade akik görmek, dindar ve zengin tüccar ile tabir edilir. Kendisine akik verildiğini gören, böyle bir zat ile dost olur. Malik olduğu akiki kaybeden, bu şahısla olan arkadaşlığından mahrum kalır. Çok sayıda akik taşına sahip olan, mal ve nimete kavuşur.

Cabir’ül Mağribi demiştir ki: Rüyasında akik bir kaptan su içtiğini gören; dindar, şerefli, zengin ve mevki sahibi olacak bir evlada kavuşur. Rüyada akik yüzük taktığını gören; çok dindar, istikameti doğru bir insan olur. Temiz ve beyaz akik; dindar, güvenilir, asil ve güzel bir kadını ifade eder.

Rüyada akik taşı görmek; ticarete, mal varlığına, mutlu ve sağlıklı bir ömür yaşamaya, sadık dosta işarettir. Genel olarak dostluk manasını taşır.

Yemen Akiği Görmek

Yemen akiği ise; güzel, terbiyeli ve nazik bir zevceye delalettir.

Yemen Akiği Satın Aldığını Görmek

Bir Yemen akiği satın aldığını, bunu mühür yapıp parmağına taktığını gören, yukarıda belirtilen vasıfları taşıyan bir kadınla evlenir.

Akik Taşının Kendisine Verildiğini Görmek

Rüyasın akik taşının kendisine verildiğini gören, zengin kişilerle arkadaşlık kurar. Akik taşı kaybetmek, dostuyla yollarını ayırır.

Akik Taşı Takmak

Akik taşı taktığını görmek hayat boyu devam edecek arkadaşlığa yorulmanır. Kırmızı akik taşı, beyaz akik taşından daha hayırlıdır.

Beyaz Akik Taş Taktığını Görmek

Beyaz akik taşı güzel ve saliha kadına, bereketli kazanca; birden çok görülen akik taşı, nimete işarettir. Akik taşı gören fakir ise, zengin olur. Çünkü akik fakirliği giderir. Sağlıklı ve uzun bir yaşantıyı belirtir.

Ayrıca bkz: Rüyada Akik Taşı Görmek, Rüyada Taş Görmek

Akik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart