Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 11 2021

Evli Sohbet ile mutlu olanlar

Evli Sohbet ile mutlu olanlar

Zaman gelir insan sadece Evli Sohbet ile mutlu olanlar aslında sohbet de değil sadece anlatmak ister deşarj olmak içinde bu gerekli insana.

Fakat bu real sohbet de pek de mümkün olmuyor zira insanlar sohbet ediyormuş gibi görünerek aslında konuşacak malzeme aramaktadır bunun içindir ki sanal sohbet daha mantıklıdır karşıdaki insani görmüyorsun anlatma ihtiyacını gideriyorsun, zaman zaman böyle sohbete gereklilik duyuluyor ama yinede ölçüye dikkat etmek gerekiyor.

Benim bu tür arkadaşlarım çoktur hepsini dinlerim mümkün olduğu kadar da teselli etmeye çalışırım fakat böyle muhabbet etmek isteyen kişilerin aslında teselliden çok dinlenilmeye ihtiyaçları vardır onun içinde daha çok dinlerim arada varlığımı hissetmeleri için kısa cümleler kurar ve anlatmasına devam etmesini sağlarım.

evli sohbet

evli sohbet

Böyle bir Kolay sohbet den sonra yük almış oluyorum bazen ağır geliyor bana bu yük, fakat karşı tarafa faydam olduğu için
kendimi bu ağırlığa rağmen iyi hissediyorum. Bu yardım severliği yanlış yorumlayan da oluyor tabi ve bir de bakmışsın çet sonucu duygusal yaklaşmaya başlıyor tutkuya kadar varıyor bunun sonucu, onun için ölçülere dikkat etmek gerekiyor zaman zaman kendi yanlışını yüzüne çarpmak gibi bir çözüm buldum ben yani sade dinlemek değilde arada yargılamakta gerekiyor.

Çok güzel dostluklarda oluşuyor bu şekilde bir zaman görmediğimde merak ettiğim insanlar var, veya beni görmediklerinde merak eden insanlarda var ve bunlar güzel duygular insanı şarj eden duygular. Bunların sonucu olarak sadece ne mutlu insanca yaşayanlara diyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart